REFEREES SCHEDULES

Date Day Time Team Division Game # Field # Visiting Team Referee Asst. Ref. Asst. Ref.
17-Apr Saturday
18-Apr Sunday 12:00 U10G DW G1020 SW #3 Kickers Thunderbolts M. Paquet Club Lines Club Lines
12:00 U13 Bronze 2 Z2130104 Joliet – NE Glendale Heights Attack Ed Schultz J. Frauenheim B. Frauenheim
1:00 U11 Blue 1 B1110104 SW #1 HBR United J. Davis T. Wakefield P. Keto
1:30 U12G CS G1815 SW #2 Kickers Hurricanes M. Paquet J. Gudac A. Novak
1:30 U14R Bronze 1 Z1140104 Joliet – NE MVP United S. Daggers J. Frauenheim D. Wakefield
3:00 U19 C2 C2190105 Joliet – NE Spartans C. Matzelle P. Cozza J. Davis
CANC 3:30 U14W White 2 W2140104 SW #1 YMSC
4:00 U9 Gold 1 G1090104 Joliet – SW Fire Jr Red J. Eaton Eric Schultz J. Francis
24-Apr Saturday 1:30 U8 Bronze 2 Z2080104 SW #4 Team Chicago Jaguars J. Frauenheim Club Lines Club Lines
(Resch) 5:30 U14W White W2140904 SW #1 No Limits Select B. Wooten Jim Kelly Nick Mancini
25-Apr Sunday         No Home Games Scheduled
29-Apr Thursday 5:30 U10R White 2 W21101004 SW #3 USSA Lightning S. Schultz M. Petty H. Hetfleisch
01-May Saturday 4:00 U14W White 2 W2140104 SW #1 YMSC P. Cozza John Davis D. Klipsch
02-May Sunday 10:30 U10R White 2 W2100304 SW #3 Naperville Lightning S. Schultz M. Petty H. Hetfleisch
12:00 U10G DW G#1022 SW #3 LTSC Lions White E. Schultz Club Lines Club Lines
12:00 U13 Bronze 2 Z2130304 Joliet – NE Woodridge Storm P. Cozza T. Wakefield D. Wakefield
12:30 U9 Gold 1 G1090304 Joliet – SW N/V Lightning J. Gudac N. Mancini J. Eaton
1:00 U11 Blue 1 B1110304 SW #1 Dundee United Black S. Schultz P. Keto M.  Leece
1:30 U12G CS G1817 SW #2 Homer Hawks B. Frauenheim A. Novak B. Lundstrom
1:30 U14R Bronze 1 Z1140304 Joliet – NE RM Cruz Azul B. Wooten P. Cozza D. Klipsch
1:30 U8 Bronze 2 Z2080304 SW #4 Woodridge Storm J. Frauenheim Club Lines Club Lines
2:30 U15 Bronze 2 Z0150308 SW #1 Woodridge Storm J. Davis P. Keto J. Frauenheim
3:00 U19 C2 C2190305 Joliet – NE L/W Attack C. Matzelle P. Cozza J. Eaton
4:30 U14W White 2 W2140304 SW #1 PF Wings Black J. Davis M. Klipsch D. Klipsch
08-May Saturday 6:00 U10R White 2 W2100404 SW #3 H/F Vikings M. Paquet M. Petty H. Hetfleisch
(Resch)
09-May Sunday 12:00 U10W Blue 3 B3100401 Joliet – SW Three Rivers SC B. Frauenheim A. Sedacki A. McKanna
12:30 U12 Red 2 R2120401 Joliet – NW Stingers Select II M. Paquet J. Gudac J. Frauenheim
15-May Saturday 5:00 U9 Gold 1 G1090704 Joliet – SW Ajax J. Gudac P. Gudac J. Kelly
16-May Sunday 9:30 U8 Bronze 2 Z2080504 SW #4 Campton United Red J. Gudac Club Lines Club Lines
11:00 U10W Blue 3 B3100501 Joliet – SW Windy City Pride M. Pratt D. Wakefield T. Wakefield
12:00 U10G DW G#1036 SW #3 Panthers Strickers N. Daggers Club Lines Club Lines
12:00 U13 Bronze 2 Z2130504 Joliet – NE C/S Panthers Gold B. Wooten A. McKanna M. Carnahan
12:30 U12 Red 2 R2120501 Joliet – NW HUSA Black M. Pratt J. Gudac T. Wakefield
12:30 U9 Gold 1 G1090504 Joliet – SW ASC Rebels J. Frauenheim B. Frauenheim M. Leece
1:00 U11 Blue 1 B1110504 SW #1 Galaxy Stars J. Davis A. Sedacki B. Lundstrom
1:30 U14R Bronze 1 Z1140504 Joliet – NE Kickers Blue P. Cozza E. Schultz A. McKanna
1:30 U12G CS G1831 SW – #2 MVP United Blue N. Daggers A. Novak S. Marciniak
2:30 U15 Bronze 2 Z0150508 SW – #1 MVP United Blue J. Davis A. Sedacki J. Eaton
CANC 3:00 U19 C2 C2190505 Joliet – NE Juventus White C. Matzelle Ed Schultz
CANC 4:30 U14W White 2 W2140504 SW – #1 USSA Thunder P. Cozza Eric Schultz J. Francis
22-May Saturday 4:00 U10W Blue 3 B3100901 Joliet – SW Homer Hawks Maroon M. Paquet Jim Kelly Nick Mancini
23-May Sunday 12:00 U10W Blue 3 B3100601 Joliet – SW DG Roadrunners Red M. Paquet A. McKanna P. Gudac
3:00 U10R White 2 W2100604 SW #3 Panthers Attack M. Paquet M. Petty H. Hetfleisch
29-May Saturday         No Home Games Scheduled
30-May Sunday         No Home Games Scheduled
05-Jun Saturday 1:00 U12 Red 2 R2120601 Joliet – NW Elk Grove Energy J. Eaton J. Gudac J. Frauenheim
5:00 U9 Gold 1 G1090904 Joliet – SW Plainfield Shockwave E. Schultz M. Carnahan Nick Mancini
06-Jun Sunday 1:00 U11 Blue 1 B1110704 SW – #1 MVP United Blue J. Davis J. Gudac P. Gudac
2:00 U8 Bronze 2 Z2080704 SW – #4 Panthers J. Frauenheim Club Lines Club Lines
3:00 U19 C2 C2190705 Joliet – NE USSA Mavericks P. Cozza J. Davis J. Eaton
3:30 U14W White 2 W2140704 SW – #1 HFSC Vikings M. Pratt J. Francis D. Kijowski
4:30 U13 Bronze 2 Z2130704 Joliet – NE Illinois United Power B. Wooten T. Wakefield D. Wakefield
09-Jun Wednesday 5:45 U8 Bronze 2 Z2080304 SW – #4 Woodridge Storm J. Eaton Club Lines Club Lines
12-Jun Saturday 2:30 U15 Bronze 2 Z0150108 SW #1 TCSA Thunder S. Daggers M. Pratt J. Davis
3:00 U12 Red 2 R2120901 Joliet – NW American Eagles B. Wooten J. Gudac J. Kelly
13-Jun Sunday 12:00 U10W Blue 3 B3100801 Joliet – SW Spartans M. Paquet J. Gudac A. Sedacki
12:00 U10G DW G1054 SW – #3 LTSC Lions Blue P. Cozza Club Lines Club Lines
Resch. 11:00 U12 Red 2 R2120801 Joliet – NW Raptors DC E. Schultz K. Neilsen E. Schultz
1:30 U14R Bronze 1 Z1140804 Joliet – NE Chicago Stars P. Cozza Z. Sutton M. Paquet
1:30 U12G CS G1849 SW – #2 No Limites Select D. Kijowski A. Novak K. Neilsen
2:30 U15 Bronze 2 Z0150808 SW – #1 Chicago Elite Select S. Daggers J. Francis A. McKanna
14-Jun Monday 6:30 U19 C2 C2190505 Joliet NE Juventus White S. Puglisi J. Eaton D. Kijowski
19-Jun Saturday         No Home Games Scheduled
20-Jun Sunday 12:00 U13 Bronze 2 Z2130904 Joliet – NE Inter Lemont B. Wooten A. Sedacki A. McKanna
1:00 U11 Blue 1 B1110904 SW – #1 LTSC Blue Lions J. Davis J. Gudac P. Gudac
????? 1:30 U14R Bronze 1 Z1141004 Joliet – NE Windy City Pride S. Daggers M. Carnahan A. McKanna
2:00 U8 Bronze 2 Z2080904 SW – #4 FC Dynamo J. Eaton Club Lines Club Lines
3:30 U10R White 2 W2100904 SW – #3 DG Roadrunners Gold J. Davis M. Petty H. Hetfleisch
12:00 U19 C2 C2190105 Joliet – NE Spartans P. Cozza E. Schultz S. Daggers
26-Jun Saturday
27-Jun Sunday